Zadzwoń:

506 820 519

slajd1
slajd2
slajd4
slajd5
slajd6
slajd7
slajd8
previous arrow
next arrow

Wiosenny Maraton Koncertowy

Wiosenny Maraton Koncertowy

Koncert charytatywny z imponującą kwotą na leczenie Zuzi

27 kwietnia na rabiańskiej scenie wystąpiła plejada młodych gwiazd ze studia piosenki pod kierunkiem Beaty Czajki-Rolińskiej, w tym laureaci muzycznych programów telewizyjnych – The Voice of Poland, The Voice of Kids oraz znani i lubiani lokalni artyści Karina Antonenko, Paulina Kapłon-Talik oraz Chór Dziecięcy z Rabki-Zdroju. Wielogodzinny koncert został zorganizowany w celu zebrania pieniędzy na leczenie małej Zuzi chorej na ostrą białaczkę limfoplastyczną.

Podczas koncertu publiczność mogła się też aktywnie włączyć w pomoc poprzez udział w licytacjach i zakup tradycyjnych smakołyków przygotowanych przez gospodynie z Raby Wyżnej i Rokicin Podhalańskich. Inicjatorką wydarzenia była Dorota Karkula, a w organizację wydarzenia włączyło się wielu ludzi dobrej woli, w tym liczni przedsiębiorcy oraz rabiańska i spytkowicka jednostka OSP.

Ostatecznie, dzięki wsparciu i zaangażowaniu wszystkich obecnych, udało się zebrać imponującą kwotę 26 351,61 zł.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony https://sercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/zuzanna-koszarek, gdzie można znaleźć więcej informacji oraz dokonać bezpośredniej wpłaty.