Zadzwoń:

506 820 519

slajd1
slajd2
slajd4
slajd5
slajd6
slajd7
slajd8
previous arrow
next arrow

Harkabuz dzieciom

Harkabuz dzieciom

3 czerwca przy Szkole Podstawowej w Harkabuzie odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka, który obfitował w liczne atrakcje. Dzieci mogły korzystać z dmuchańców, takich jak zjeżdżalnia i dmuchany dart, a także zajadać się pysznościami przygotowanymi przez Radę Rodziców. Szczególną atrakcją była wizyta policjantów z rabczańskiego komisariatu, którzy umożliwili uczniom obejrzenie policyjnego samochodu, posiedzenie w nim oraz przymierzenie elementów policyjnego stroju.

Nie zabrakło również strażaków z OSP Harkabuz i Młodzieżowej Grupy Pożarniczej pod opieką Piotra Jagi. Dzieci miały okazję bawić się w gaszenie pożaru i obejrzeć wóz strażacki. Zarówno strażacy, jak i policjanci zaprezentowali także pokaz udzielania pierwszej pomocy, co wzbudziło duże zainteresowanie. Przedstawicielki Urzędu Gminy Raba Wyżna przygotowały stanowisko edukacyjne dotyczące odpowiedniego gospodarowania odpadami oraz konkurs z nagrodami.

W trakcie imprezy odbywały się również rozgrywki w superdarta, w których nagrody ufundowane przez sołtysa wsi Michała Łabudę, sprawiły dzieciom wiele radości. Wśród nagród znalazły się piłki, paletki do tenisa stołowego, skakanki i inne sportowe gadżety. W imprezie wzięli również udział wójt gminy Raba Wyżna Tomasz Rajca, oraz jego zastępca Mieczysław Kurek, którzy rozdawali dzieciom słodycze.