Zadzwoń:

506 820 519

slajd1
slajd2
slajd4
slajd5
slajd6
slajd7
slajd8
previous arrow
next arrow

Czerwiec Dzieciom w Gminie Raba Wyżna

W gminie Raba Wyżna czerwiec zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie, szczególnie dla najmłodszych mieszkańców. Pod hasłem „Czerwiec dzieciom” organizowane będą liczne wydarzenia rekreacyjne, rozwijające i integrujące najmłodszych. Przed Wami zatem propozycje na spędzenie wolnego czasu z dziećmi w czerwcu.

Zabawę rozpoczniemy od Dni Dziecka w kilku miejscowościach naszej gminy, gdzie na dzieci i rodziców czekają liczne atrakcje, konkursy i niespodzianki. Przeglądy schól i zespołów muzycznych to doskonała okazja, by odkryć i podziwiać talenty naszych najmłodszych artystów. Pikniki i turnieje sportowe pozwolą na aktywne spędzenie wolnego czasu.

Sezon wakacyjny zaś otworzą „Wianki nad Rabą”, które rozpoczną jeszcze w czerwcu cykl zajęć wakacyjnych dla dzieci i młodzieży z gminy Raba Wyżna. Zajęcia survivalowe to maraton przetrwania, który będzie doskonałą przygodą dla młodego pokolenia i przysporzy mu przydatnych umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach. Dla wytrwałych przygotowujemy też letnią olimpiadę sportową!

Szczegóły oraz plakaty dotyczące poszczególnych imprez będą regularnie umieszczane na naszym profilu na Facebooku oraz stronie internetowej.

https://www.facebook.com/GOKRabaWyzna/

https://gokrabawyzna.pl/

Zachęcamy również do śledzenia nas na bieżąco.

Data

01 - 29 czerwiec 2024
Trwające...

Organizator

Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *