Zadzwoń:

506 820 519

slajd1
slajd2
slajd4
slajd5
slajd6
slajd7
slajd8
previous arrow
next arrow

Dzień rodziny w Bielance

Dzień rodziny w Bielance

5 czerwca w Szkole Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Bielance odbył się Dzień Rodziny, zorganizowany w ramach obchodów Dnia Dziecka, Dnia Matki oraz Dnia Ojca. Wydarzenie rozpoczęło się częścią artystyczną, w której uczniowie zaprezentowali swoje talenty.

Dyrektor szkoły Stanisława Zając podziękowała wszystkim zaangażowanym za pomoc w organizacji pikniku, a zastępca wójta Gminy Raba Wyżna Mieczysław Kurek złożył serdeczne życzenia dzieciom i rodzicom.

Dla dzieci przygotowano poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla oraz ciast. Na boisku szkolnym dzieciaki uczestniczyły w zmaganiach sportowych i korzystały z wielkiej dmuchanej zjeżdżalni. Miały także możliwość wzięcia udziału w warsztatach plastycznych, podczas których tworzyły bransoletki dla mam oraz obrazki dla tatusiów. Animatorki oferowały dzieciom malowanie twarzy i zmywalne tatuaże. Dzieci przygotowały również niespodziankę dla swoich rodziców i zatańczyły taniec belgijski, do którego na koniec dołączyli także rodzice, próbując swoich sił w tej zabawie.