Rozpoczynamy cykl pikników ekologicznych!

Artystyczna Eko czerwcówka DZIECIOM to cykl pikników ekologicznych, na które zapraszamy dzieciaki do czterech miejscowości w gminie Raba Wyżna.

Eko czerwcówkę rozpocznie 17 czerwca piknik w Dolnej Skawie, który odbędzie się na boisku wielofunkcyjnym. W niedzielę 18 czerwca na Eko-piknik zapraszamy najmłodszych do Harkabuza
(boisko przy SP). Tymczasem 25 czerwca Ekoczerwcówki odbędą się w Rokicinach Podhalańskich (boisko przy SP) oraz w Rabie Wyżnej (plac przy Orliku). Podczas pikników na dzieciaki czeka szereg zabaw oraz warsztatów i plenerowych spektakli o tematyce ekologicznej. Osią wydarzeń są dwa programy animacyjne: EKO ZABAWY Z ŻYWYMI MASKOTKAMI Z BAJEK ORAZ JESTEM EKOKULTURALNY.
Głównym celem organizacji cyklu pikników ekologicznych jest promocja ekologii oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego wśród dzieci z całej gminy oraz wzmocnienie ich uczestnictwa w kulturze i zacieśnianie współpracy z lokalnym środowiskiem. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Wydarzenie zostało zakończone.

17 czerwca | Skawa

program JESTEM EKOKULTURALNY
18:00 - 19:00
SPEKTAKL PLENEROWY „Czarnoksiężnik Oz-On” w wykonaniu Studia Teatralnego Krak-Art

18 czerwca | Harkabuz

program EKO ZABAWT Z ŻYWYMI MASKOTKAMI Z BAJEK
18:00 - 19:00
SPEKTAKL „Plum i Bulb, czyli problemy z wodą” w wykonaniu Teatru Chrząszcz w Trzcinie

25 czerwca | Rokiciny Podhalańskie

program EKO ZABAWY Z ŻYWYMI MASKOTKAMI Z BAJEK
18:00 - 19:00
SPEKTAKL „Ekologiczne przygody Pippi Skarpetki” w wykonaniu aktorów Studia Teatralnego Krak-Art

25 czerwca | Raba Wyżna

15:00 - 16:00
Spektakl EKO-ILUZJONISTYCZNY w wykonaniu Artysty Cyrkowego
16:00 - 17:00
program JESTEM EKOKULTURALNY oraz warsztaty i konkursy ekologiczne w pawilonie SOŁECTWO RABA WYŻNA
17:00 - 18:00
SPEKTAKL Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing - spektakl ekologiczny w wykonaniu Teatru Katarynka

17 - 25 czerwiec 2023
Zakończone!

Możliwość komentowania została wyłączona.