Festiwal Letnich Pikników w gminie Raba Wyżna

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Raba Wyżna oraz okolic na wydarzenia zorganizowane na terenie gminy w ramach Festiwalu Letnich Pikników. W programie wiele eventów, które mamy nadzieję, zaskoczą pomysłami, niespodziankami, a przede wszystkim dostarczą, upragnionej szczególnie w okresie wakacji, rozrywki.

Rozpoczynamy od Święta Bobu w Skawie, gdzie na uczestników czekają wybory Królowej i Króla Bobu, a dla najmłodszych strefa BÓBOLANDIA. Na festyny rodzinne zapraszamy do Bielanki i Harkabuza. Festyn sportowy odbędzie się w Rokicinach Podhalańskich. Za to podczas Pikniku Country w Sieniawie przeniesiemy się w klimat Dzikiego Zachodu. Do udziału w obchodach święta plonów, czyli tradycyjnych Dożynkach zapraszamy do Skawy, Rokicin Podhalańskich i Harkabuza.

Nie zabraknie również wrażeń kinematograficznych podczas Letniego Kina Plenerowego w Rabie Wyżnej. Z kolei piętnasta Noc w Bibliotece zapowiada się jako nie lada gratka dla miłośników literatury.

Już dziś zapraszamy też na Koncertowy Przewrót Pałacowy przy Pałacu Głowińskich w Rabie Wyżnej. Wydarzenie za sprawą pikniku przeniesie nas do czasów międzywojnia i wojny, a wieczorne widowisko „Spadkobiercy wolności” – światło, muzyka, taniec i śpiew zabierze w słowno-muzyczną podróż po polskich drogach do wolności. Tego wieczoru usłyszymy największe przeboje polskiej piosenki patriotycznej i rozrywkowej.

Szczegóły oraz plakaty dotyczące poszczególnych imprez będą regularnie umieszczane na naszym profilu na Facebooku oraz stronie internetowej.

Zachęcamy również do śledzenia nas na bieżąco.

Wydarzenie zostało zakończone.

06 lipca 2024 - 25 sierpnia 2024